Tasarımınızı ve baskınızı biz yapıyoruz; posterlerin reklam ünitelerine asılması için ek ücret talep etmiyoruz!

Adaoutdoor müşteri temsilcileri reklam amacınızı öğrendikten ve kullanılacak görsel, logo, slogan gibi materyalleri sizden teslim aldıktan sonra grafik departmanı afiş tasarımınızı gerçekleştirir. Tasarıma vereceğiniz onayın ardından baskı için matbaaya gönderim yapılır. Basılan afişler asım için operasyon görevlilerine teslim edilir. Asım sonrası çekilen fotoğraflar takip eden 5 iş günü içinde sizlerle paylaşılır. Kiraladığınız reklam üniteleri için Adaoutdoor'a ödediğiniz ücrete ilk afiş tasarım bedeli dahildir. Kira süreniz sırasında ilk afiş tasarımını değiştirerek yeni bir tasarım yaptırmak isterseniz diğer afiş tasarımları için ücret talep edilmektedir. Tasarım ücreti bilgisi için lütfen müşteri temsilcinize başvurunuz.

Dilerseniz tasarımınızı doğrudan Adaoutdoor'a teslim edebilirsiniz.

Tasarım Adaoutdoor grafik ekibi tarafından yapılmadığı durumlarda reklam materyalinin asım tarihinden en geç 3 işgünü önce ilgili müşteri temsilcisine teslim edilmesi gerekmektedir.Gönderilecek materyal 96 DPI çözünürlüğünde, CMYK renk kanalında; JPEG, TIFF veya PDF baskı formatında olmalıdır.

Adaoutdoor'a ödediğiniz ücrete kiralanan ünite başına toplam 1 adet afişin baskı bedeli dahildir. Bu rakamın üzerindeki afiş baskısında ek ücret talep edilmektedir. Baskı ücreti bilgisi için lütfen baskı ücretleri bölümüne bakınız.

Teklif Mi İstiyorsunuz / Bize Yazın Gönderelim